Eesti metsaettevõtete enampakkumise keskkond

Eesti metsaettevõtete enampakkumiskeskkond metsaostjad.ee on koondanud oma veebilehele metsamajandusettevõtted, mis ostavad metsakinnistuid ja ühtlasi ka majandavad metsa ning pakuvad metsaomanikele metsamajanduslikke teenuseid. Alates raietööde planeerimisest kuni metsamaterjali ja raiejäätmete realiseerimiseni.

Veebilehe eesmärk on tuua metsaomanikeni päevakohast infot metsandusturul toimuvast ja pakkuda võimalust otsekontaktide loomiseks metsaettevõtetega. Käesoleval veebilehel väljatoodud ettevõtted teenindavad metsaomanike hinnapäringuid personaalselt, ilma vahemeeste osaluseta.

Ettevõtted teevad ostupakkumisi enampakkumise põhimõttel ja seeläbi avaneb metsaomanikele suurepärane võimalus, et leida oma metsale parima hinnaga ostja või raietööde teostaja. Metsaomaniku jaoks ei kaasne veebilehe kasutamisega komisjonitasu ja kogu asjaajamine toimub personaalselt metsaomaniku ning metsaettevõtete vahel.
toomas rämman
Metsakonsultant Toomas Rämman

Võta meiega ühendust või küsi pakkumist

Vajadusel on võimalik suhelda meie metsakonsultandiga, kes annab asjakohast nõu nii metsakinnistute kui ka raieõiguste müüjatele. Lisaks nõustame kliente metsaraie ja kasvava võsa ülestöötamise ning hakkematerjali müügiga seonduvates küsimustes.
metsast oü logo
Toomas Rämman
Metsast OÜ
Metsakonsultant,
metsaettevõtete haldur
 • qxio-ios-telephone5191 3852
 • qxio-ios-emailinfo@metsaostjad.ee
Sikuta ja lase lahti failid siia või lae üles

Ettevõtted

metsahake oü logo
oü raja kt logo
oü karo mets logo
metsaost.eu logo
saarte metsamajanduse oü logo
oü reinpaul logo
renlog eesti oü logo
lumbar oü logo

Korduma kippuvad küsimused

 • qxio-android-arrow-dropright Kes on metsavahendajad?

  Metsavahendajad on isikud või ettevõtted, kes ostavad kokku nii metsakinnistuid kui ka kasvava metsa raieõigusi, et need hiljem metsaettevõttele koos omapoolse vaheltkasuga edasi müüa.

  Vahendajateks võib liigitada valdava osa metsaomanikele helistajatest, kes ei tee seda eelneva metsaomaniku hinnapäringu tagasisidena. Kordame siinkohal üle, et metsaomanike kontaktandmed ei ole nähtavad ei metsaregistris ega ka kinnisturaamatus.

  Vahendajate ohvriks võib langeda ka interneti vahendusel hinnapakkumisi kogudes. Siinkohal saab soovitada vaid seda, et hinnapakkumisi tasuks küsida erinevatelt ettevõtetelt või kasutada metsa müümiseks mõnda oksjonikeskkonda. Kahjuks tuleb aga enamikes oksjonikeskkondades loovutada eduka müügitehingu korral oksjonipidajale mõõdukas komisjonitasu.

 • qxio-android-arrow-dropright Kas teie olete metsavahendaja?
 • qxio-android-arrow-dropright Kui kaua võtab aega hinnapäringule vastamine?
 • qxio-android-arrow-dropright Miks mu päringule keegi ei vasta?
 • qxio-android-arrow-dropright Kui suur on teie veebilehe komisjonitasu?
koostööpakkumine metsaraiega tegelevatele ettevõtetele

Koostööpakkumine väikeettevõtetele

Koostööpakkumine metsaraie ja võsalõikusega tegelevatele väikeettevõtetele. Otsime alltöövõtjaid, kelle vahetu tööpiirkond asub Harjumaal, Raplamaal või Läänemaal. 

Eeskätt oleme huvitatud teenusepakkujatest, kes teostavad giljotiiniga võsalõikust. Lisaks ootame koostööpakkumisi kogemustega sae- ja võsameestelt. Samuti oleme huvitatud ettevõtjatest, kes teostavad metsa- ja võsamaterjali kokkuvedu.

Juhul kui käesolev koostööpakkumine teid huvitab, siis saatke palun oma kontaktandmed ja tööpiirkond meie metsakonsultandi e-posti aadressile. Kirjas tooge välja pakutavate teenuste loetelu koos hinnakirjaga.